Jak upewnić się że nie płacisz zbyt wiele za hosta internetowego

Jak Upewnić Się, że Nie Płacisz Zbyt Wiele Za Hosta Internetowego

Z ruchu staje się tak restrykcyjne i konkurencyjne pole online, hosting zaczyna się zginać pod presją i to do Ciebie, aby zachować bezpieczeństwo. Jeśli chcesz utrzymać swoją firmę na szczycie list przebojów i kontynuować bez obaw, będziesz musiał wylądować doskonałą usługę hostingową, aby zapewnić swoją fundację.Ten artykuł pomoże Ci osiągnąć ten cel, a może trochę więcej.

Należy zachować kopię zapasową witryny na komputerze lub na dysku flashdrive. W przypadku, gdy twój host internetowy napotka poważne problemy i nie możesz mieć dostępu do swoich danych, będziesz mógł przełączyć się na innego hosta, po prostu przesyłając witrynę na inny serwer.

Usługa hostingowa, którą zdecydujesz się wykorzystać, powinna mieć łatwo dostępną obsługę klienta z szybkim czasem reakcji. Jest to ważne, ponieważ po rozpoczęciu uruchamiania witryny może zdać sobie sprawę, że potrzebujesz więcej niż jest oferowane w pakiecie. Na przykład, jeśli Twoja witryna ma ogromny wzrost ruchu, który przekracza limity przepustowości, powinieneś być w stanie skontaktować się z hostem internetowym i natychmiast uzyskać większą przepustowość. Jeśli trwa ponad tydzień dla hosta internetowego, aby odpowiedzieć na twoje żądanie, a jeśli twoja witryna przejdzie w tryb offline w międzyczasie, może to mieć trwałe negatywne konsekwencje.

Jeśli chcesz hosta internetowego, któremu możesz zaufać, spójrz na rodzaj gwarancji, jaką oferują. Niektóre usługi oferują zwrot pieniędzy, jeśli zdecydujesz, że nie jesteś zadowolony. Oznacza to, że usługi te są bardzo pewne, że są w stanie hostować swoją stronę internetową i stale ją przechowywać w Internecie.

Dowiedz się, jakie inne usługi programowania oferuje Twój potencjalny host internetowy. Nie chcesz, aby Twoje witryny były ograniczone do CSS i HTML. Najlepsze hosty internetowe oferują możliwość kodować witryn za pomocą PHP i ASP, jak również. Nawet jeśli uważasz, że nie potrzebujesz tych języków, powinieneś użyć hosta internetowego, który je oferuje. Wraz z rozwojem wiedzy na temat projektowania stron internetowych możesz użyć tych języków, aby pomóc twojej witrynie w pełni wykorzystać jej potencjał.

Upewnij się, że host internetowy, z którego się zarejestrujesz, ma silną politykę antyspamową. Jeśli którykolwiek z klientów hosta internetowego jest zaangażowany w działania związane ze spamem, może to spowodować zablokowanie hosta internetowego, co wpłynie również na Twoją witrynę. Upewnij się, że host internetowy, który rozważasz, nie jest już zablokowany i ma rygorystyczne zasady, które pomogą mu uniknąć blokowania w przyszłości.

Przed zarejestrowaniem się w usłudze hostingu zapytaj o ich zapory. Będziesz chciał wybrać taki, który ma podwójną zaporę w miejscu. Chroni to nie tylko informacje użytkownika podczas awarii zasilania lub innych usterek, ale będzie również dodatkową barierą przed kradzieżą twoich danych osobowych.

Czasami konieczne będzie, z różnych powodów, przełączenie istniejącej usługi na nowego dostawcę hostingu. Zanim to zrobisz, należy jednak wziąć pod uwagę implikacje i proces uzyskiwania cennych plików do nowego hosta. Zawsze warto zarejestrować się u nowego dostawcy i rozpocząć przesyłanie plików przez kilka tygodni przed wygaśnięciem bieżącej umowy. Pomoże ci to uniknąć usterek, opóźnień i możliwości zamknięcia konta przez obecnego dostawcę przed zakończeniem.

Jeśli chcesz założyć markę w Internecie, pomyśl o uzyskaniu usługi hostingowej z funkcją poczty e-mail POP3. Ta funkcja umożliwia tworzenie własnych adresów e-mail zawierających nazwę domeny. Będziesz mógł podać klientowi adres e-mail, który odzwierciedla Twój profesjonalizm i pomaga mu zapamiętać nazwę Twojej marki.

Wybierz hosta internetowego z dobrym systemem wsparcia. Jest to nieuniknione podczas pracy ze stronami internetowymi, że coś w końcu pójdzie nie tak. Różnica jest, gdy masz dostęp do niezawodnego zespołu pomocy technicznej. Idealny zespół pomocy technicznej może rozwiązać większość problemów w ciągu 30 minut, podczas gdy niektóre firmy podrzędne będą mogły nawet odpowiedzieć na wezwanie o pomoc.

W przypadku nowego przeniesienia istniejącej usługi do nowego dostawcy hosta sieci web należy rozważyć użycie usługi transferu plików, aby znacznie ułatwić zmianę. To może być bardzo czasochłonne, aby to zrobić jeden plik na raz, i obarczona niebezpieczeństwami przypadkowej utraty cennej zawartości. Oprogramowanie, którego potrzebujesz, nazywa się oprogramowanie klienckie FTP (file transfer protocol). Istnieją różne dostawców w Internecie i większość z ich przystępnej cenie.

Uważaj na strony z recenzjami, które są również podmiotami stowarzyszonymi firmy hostingowej. Podczas gdy affiliate marketing jest uzasadnione podejście sprzedaży, jeśli strona jest wypłacana prowizja za sprzedaż produktu lub usługi, są one bardziej prawdopodobne, aby przejrzeć go pozytywnie. Po tym wszystkim, nie będą zarabiać żadnych pieniędzy partnerski, jeśli nikt nie dokona zakupu. Zamiast tego poszukaj opinii użytkowników lub rekomendacji od znajomych i rodziny, jeśli chcesz bezstronnych opinii.

Unikaj płacenia za miejsce na hosting, którego tak naprawdę nie potrzebujesz. Niektóre plany przyciągną Cię do kontraktów, które kosztują więcej, dając ci nieograniczoną przestrzeń - ale czy rzeczywiście tego potrzebujesz? Pamiętaj, że zawsze możesz uaktualnić później, gdy twoje potrzeby wzrosną. Jeśli nie jesteś dużą firmą lub angażujesz się w eCommerce, prawdopodobnie możesz obejść się z 10MB lub mniej.

Nie wybieraj hosta tylko dlatego, że jest najtańszy. Chociaż zawsze dobrze jest znaleźć wiele, nie powinieneś po prostu wybrać hosta ze względu na ich przystępność cenową. Im niższa cena, tym bardziej prawdopodobne jest, że wsparcie, które otrzymasz lub jakość usługi ucierpi.

Teraz zrozumiesz, o czym te strony internetowe mówią, gdy oferują różne pakiety hostingowe dla Twoich domen. Strona internetowa nigdy nie może być silniejsza od hosta, ponieważ nie może dotrzeć do odbiorców bez niej.Nie zapomnij o wszystkich innych aspektach projektowania stron internetowych, ale skup się na opcjach hostingu następnym razem, gdy otworzysz własną domenę.

About Jak upewnić się że nie płacisz zbyt wiele za hosta internetowego

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly